Екомодулі SUPERTHERM

Основним елементом SuperTherm є екомодулі, що складаються із магнітів, виконаних на основі рідкоземельного елементу (неодиму) та вкритих керамічним шаром, що випромінює довге інфрачервоне проміння, та в сукупності мають властивість постійної сили намагнічування.

           Давайте проаналізуємо відмінність неодимового магніту та феритового! По-перше, неодимовий магніт перевершує феритовий по силі. Для порівняння, при дотриманні однакових лінійних розмірів, магніт з неодиму перевершує феритового конкурента приблизно в 10 разів! Те ж саме стосується магнітних характеристик: коерцитивної сили (або ж сили намагнічування), залишкової магнітної індукції і магнітної енергії. За всіма цими показниками неодимовий магніт має перевагу.

            По-друге, має важіль термін часу, протягом якого магніт зберігає свої магнітні характеристики. Неодимовий магніт втрачає близько 1% протягом 100 років, в той час, як феритовий магніт вже через 8-10 років повністю втрачає свої магнітні властивості і стає звичайним шматком заліза.

          По-третє, виготовляти неодимові магніти можна абсолютно будь-яких форм, на відміну від феритових магнітів, які часто робили у вигляді підкови, для того, щоб лінії магнітного поля перетиналися і замикали магнітне поле, зберігаючи при цьому свої магнітні властивості трохи довше.

            Екомодулі розроблені для впливу на рідкі чи газоподібні види палива.

Історичні факти

         Дія магнітних полів на вуглеводні чи на воду, незважаючи на те, що цей феномен став відомим починаючи із 1930, все ж таки була частково пояснена лише з другої половини останнього століття.
oEmdK3iZBx4 (1)           Відомо, що вже в 1930 роках китайські рибаки використовували магніти на двигунах своїх човнів для збільшення їхнього робочого діапазону. Вони імітували «ветеранів» Муро Бей в Каліфорнії, які ставили магніти у формі U навколо своїх трубопроводів із пальним.

 

Q-UuSQLAJPU (1)
Протягом другої світової війни електромагніти використовувалися на бойових літаках Spitfire (GB) союзників для збільшення їхнього робочого діапазону. Одночасно, німецький виробник Messerschmitt розробив пристрій із кераміки, Mustang (USA), Hurricane та оточеного магнітними шпильками, через який проходило пальне. Таким чином вдалося максимально знизити чорний вихлоп винищувачів та бомбардувальників (краще згоряння, отже менше викидів вихлопних газів).

      Деякі теорії почали застосовуватися на практиці лише після появи постійних дуже сильних магнітів  (феритових чи рідкоземельних). Перший патент датується 1890 роком. Це було зроблено в Німеччині Францом та Кабеллем (France et Cabell) й стосувалося покращення якості води завдяки використанню магнітів. На початку 20-го століття Ван дер Ваальс (Van der Waals) (Нідерланди) відкрив структуру у формі кластеру молекул вуглеводню. В 1910 році він отримав Нобелівську премію, але через відсутність сильних магнітів у той час стала на заваді будь-якого комерційного використання цього винаходу. В 30-х роках два американських вчених Парсел та Блок (Purcell et Bloch), Нобелівська премія в 1952 році за роботи над ядерним магнітним резонансом, доводять дію магнітних полів на ядра атомів.

           10 років потому (1940) бельгієць Т. Вермайрен (T. Vermeiren)  проводить дослідження у сфері впливу магнетизму на якості води. Далі слідували дослідження інших послідовників, такі як: Дін Модді та Саймон Раскін в 1950 році (Dean Moddy et Simon Ruskin), Роланд Карпентер у 1970 році (Roland Carpenter), Пітер Куліш в 1980 році в Сполучених Штатах Америки(Peter Kulish), Марсель Віолет в 1950 році у Франції (Marcel Violet), Сабуро Міята Морія в 1960 році в Японії (Saburo Miyata Moriya), Усманов у 1975 році в СРСР. (Також “Дія магнітного поля магнітів та землі П’єра Мартіньяка” (Pierre Martignac), видання Жака Гранше (Jacques Grancher) – ISBN : 2 7339 05449)

Передмова з приводу принципу дії

            Відомо, що жодного повного наукового дослідження (теоретична наука та прикладна наука) не було насправді проведено для пояснення дії магнітних полів на рідкі та газоподібні вуглеводні.

           З початку останнього століття (див. вище) численні дослідження у різних відомих лабораторіях доводили, що якщо магнітний економайзер правильно розроблений, то він по-справжньому ефективний та покращує згоряння. Але ще потрібно відабстрагуватися від стереотипів та бути достатньо стриманим для того, щоб порівнювати те, що можна порівнювати.

          Сьогодні ще зустрічається багато скептицизму, який підживлюється зокрема деякими продуктами із сумнівною концепцією та ефективністю. Маючи досвід використання рішень, які продаються впродовж вже 18 років, ми та наші клієнти — (більше 800 професійних відгуків та тисячі звичайних) можемо підтвердити, що правильно розроблені екомодулі є насправді дуже ефективними.

презентація SuperTherm

 

kaledoskop_gimnazii